Щорічна звітна наукова студентська конференція в ПНУ – 2024 (підсекція фінансів)

4 квітня 2024 року в Прикарпатському національному університеті ім. В.Стефаника відбулась звітна наукова конференція. Засідання цьогорічної студентської конференції (підсекція фінансів) було проведено у змішаному форматі.

Учасники конференції за результатами своїх наукових досліджень презентували доповіді на актуальну в умовах війни тематику. Кожна доповідь була цікавою та містила наукову новизну. Слід відзначити активну участь студентів усіх курсів спеціальності «Фінанси, банківська справа і страхування».
За результатами конференції рекомендовано до публікації в студентському науковому збірнику «Еврика» 2 доповіді :

• студентки I курсу ОР магістр Сніжани Підмалівської на тему “Формування та виконання місцевих бюджетів в умовах воєнного стану” (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів О.П.ЦЮПА) та
  • студентки ІІ курсу ОР бакалавр Маряни Худик на тему “Сучасний стан банківської інвестиційної діяльності”
    (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів Т.В.СОЛОДЖУК).

А також рекомендовано нагородити грамотами за активну наукову роботу студенток IІ курсу ОР бакалавр – Вікторію Вульчин та Еміліану Марич (науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент кафедри фінансів М.М.БІЛИЙ).