Наші випускники

Ірина Мельник

Фінансовий директор Avangardco IPL

У 2002 році закінчила економічний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника за спеціальністю «Фінанси».

З особливим теплом та вдячністю я згадую сьогодні роки навчання в Прикарпатському Національному університеті імені Василя Стефаника. Це був чудовий час. Заліки, іспити – все складно і одночасно цікаво. Ми дорослішали і розумнішали, а щонайголовніше вчилися самостійно приймати рішення і брати відповідальність за них. І як показав час, давали нам ґрунтовні знання, навчали правильних речей, вкладаючи душу у кожного. В університеті ми пізнали не лише теоретичну науку, але й здобули практичні навички, такі необхідні для сьогоднішнього ділового життя.

Хочу висловити щиру подяку всьому викладацькому колективу Прикарпатського Національного університету імені Василя Стефаника за добру науку, за чуйне ставлення і за частку відданого студентам серця. Успіхів вам у всьому і натхнення!

 

Софія Міколяш

українсько-американська громадська діячка та письменниця.

Засновниця та виконавча директорка благодійної організації «Ukrainian Women in Business».

У 2000 році закінчила економічний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника за спеціальністю «Фінанси».

Стільки вже води витекло… Часто згадую веселі студенські роки. Та настанови викладачів приходять на думку в повсякденній праці, та вже на Американській землі. В житті багато чого змінилось, але як народилась, так і вмру українкою.

Я-веселий трудоголік  та просто жінка і мама. За час перебування в США, з 2000 року, багато чим займалась і страхуванням життя (Life Insurance Producer), і оформленням позичок на нерухомість Loan Originator/Mortgage Specialist/Financial Adviser), і перекладами з нотаріальним посвідченням (Notary Public).

На різних етапах людського життя, пошук себе і утвердження, йде по-різному, і це цілком нормально, багато, звичайно залежить від середовища. На сьогоднішній день я є провідним маркетолог (Marketing Director/Account Executive) в найкрупнішій мультиетнічній медія компанії Чикаго, Success Media Group INC. (PR, Generated Marketing, Social Media).

Компанія ФОРД, на прикладах якої нас вчили, є на сьогодні одним з моїх крупних клієнтів.

Також я і надалі насолоджуюсь світом творчої кулінарії. В 2010 році ми з чоловіком відкрили в Чикаго затишну кав”ярню з символічною назвою “Кафе СоРоНі” (поєднавши перші дві літери з імен членів нашої сімейки). Спеціалізація з часом змінилась тільки на спец-замовлення: закуски та традиційна українська, як і американська, випічка. Організація кулінарних класів та днів народжень.

Окрім праці на хліб насушний, я активно займаюсь благодійництвом. З Лютого 2013 року, я є засновником і президентом благодійної організації Чикаго, Українські Жінки в Бізнесі (Founder and President of Ukrainian Women in Business non-for-profit, charitable organization Chicago). Мета якої є об”єднання українок-власниць бізнесу в Чикаго Ілліноіс, і не тільки; зміцнення та зріст бізнес нетворків, допомога в заснованні своєї справи; та створення нових шляхів для підтримки української громади. (Іншими словами, Українські Жінки в Бізнесі є благодійною, некомерційною організацією, яка об’єднує однодумців Українських жінок-підприємців, власниць бізнесу. Створює нові способи, для підтримки та розвитку Української спільноти.)

Ми вже встигли порадувати нашу громаду в Чикаго рядом громадських заходів, таких як, «Червоний Карпет-Показ Моди» Українського дизайнера зі Львова Ольги Де НоГГа, в Березні 2013; «Перлини Гуцульщини» благодійна виставка від Українського дизайнера по шкірі Дзвенислави Щепановської в UIMA (Український Інститут Сучасного Мистецтва), Квітень 2013; осіння акція «Все Для Школи» для Тернопільської родини у великій нужді, п.Оксани Лазарко. “Парад Античних Вишиванок” на фестивалі Українські дні 2013. Зараз організація допомагає знайти сім”ї в США для українських сиріт.

З віком приходить усвідомлення справжнього значення слова “щастя”. Не можна бути по-справжньому щасливим в морі нещастя. Ми народились творити і торкатись людських життів, а не просто проходити повз. Хочеться надихати людей і ставати тільки кращими. Як на мене, саме це і є змістом життя. Сподіваюсь на скору зустріч у справді вільній, правовій та демократичній Україні!

З повагою і найщирішими побажаннями процвітання рідній випускній кафедрі фінансів,економічному факультету та  Прикарпатському національному університету імені Василя Стефаника!

 

Назарій Іванів

голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій Івано-Франківської обласної ради

У 2004 році закінчив економічний факультет Прикарпатського університету ім. В. Стефаника за спеціальністю «Фінанси».