Участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Підприємництво під час війни в Україні: виклики та можливості”

20 листопада 2023 р. професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, студенти та випускники спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Підприємництво під час війни в Україні: виклики та можливості”, яка проводилась кафедрою підприємництва, торгівлі та прикладної економіки ПНУ та приурочена до 60-річчя від заснування кафедри.
Жваве обговорення викликали цікаві доповіді д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів Омеляна Тарасовича ЛЕВАНДІВСЬКОГО, к.е.н., доцентки Оксани Петрівни ЦЮПИ, випускниці та в минулому викладачки кафедри, засновниці та CEO компанії Fin Impact – Фінансові системи для бізнесу, члена правління Бізнес Асоціації Івано-Франківськ Галина Гривнак і магістранта, співзасновника та операційного директора (СОО) V.I.Tech Андрія Самуляка.