20 листопада 2023 р. професорсько-викладацький склад кафедри фінансів, студенти та випускники спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Підприємництво під час війни в Україні: виклики та можливості”, яка проводилась кафедрою підприємництва, торгівлі та прикладної економіки ПНУ та приурочена до 60-річчя від заснування кафедри.
Жваве обговорення викликали цікаві доповіді д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів Омеляна Тарасовича ЛЕВАНДІВСЬКОГО, к.е.н., доцентки Оксани Петрівни ЦЮПИ, випускниці та в минулому викладачки кафедри, засновниці та CEO компанії Fin Impact – Фінансові системи для бізнесу, члена правління Бізнес Асоціації Івано-Франківськ Галина Гривнак і магістранта, співзасновника та операційного директора (СОО) V.I.Tech Андрія Самуляка.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/11/403707009_1051240369663821_1712236889970368330_n.jpg)
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/11/403709300_1051240409663817_217864951180364764_n.jpg)
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/11/403717317_1051240479663810_8615663716153697086_n.jpg)
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/11/403719485_1051240526330472_2027027792272358543_n.jpg)