7 грудня 2023 р. на базі кафедри фінансів відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 н. р. з Фінансів і кредиту.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/12/photo1702367459.jpeg)
Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 25 студентів різних курсів спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”. Учасники виконували різні завдання – давали відповіді на проблемні питання, проходили тестування, розв’язували задачі.
Журі у складі: д.е.н., професора Левандівський О.Т. (голова), д.е.н., професора Щур Р.І., к.е.н., доцента Мацьків В.В.,к.е.н., доцентки Мигович Т.М., к.е.н., доцента Плець І.І., к.е.н., доцентки Солоджук Т.В. визначило таких переможців:
1 місце – Вульчин Вікторія, студентка групи ФБС-21,
2 місце – Худик Мар’яна, студентка групи ФБС-21ст та Родчин Вікторія, студентка групи ФБС-21,
3 місце – Жирук Ігор , студент групи ФБС-23.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/12/photo1702367459-2.jpeg)
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/12/photo1702367459-1.jpeg)
Щиро вітаємо переможців та дякуємо усім за роботу!