Результати І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 н.р. з Фінансів і кредиту.

7 грудня 2023 р. на базі кафедри фінансів відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2023 н. р. з Фінансів і кредиту.
Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 25 студентів різних курсів спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок”. Учасники виконували різні завдання – давали відповіді на проблемні питання, проходили тестування, розв’язували задачі.
Журі у складі: д.е.н., професора Левандівський О.Т. (голова), д.е.н., професора Щур Р.І., к.е.н., доцента Мацьків В.В.,к.е.н., доцентки Мигович Т.М., к.е.н., доцента Плець І.І., к.е.н., доцентки Солоджук Т.В. визначило таких переможців:
1 місце – Вульчин Вікторія, студентка групи  ФБС-21,
2 місце –  Худик Мар’яна, студентка групи  ФБС-21ст та Родчин Вікторія, студентка групи  ФБС-21,
3 місце – Жирук Ігор , студент групи  ФБС-23.
Щиро вітаємо переможців та дякуємо усім за роботу!