Профорієнтаційна зустріч зі студентами-фінансиситами Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу

Практична реалізація теоретичних знань в дії – такий підсумок профорієнтаційної зустрічі представників кафедри фінансів, Проектно- освітнього центру “Агенти змін” та студентів і викладачів спеціальності 072 “Фінанси, банківська справа та страхування” Івано-Франківського фахового коледжу технологій та бізнесу, яка відбулася 20 листопада 2023 р.
Із роботою “Агентів змін” Агенти змін Центр Прикарпатського університету учасників зустрічі ознайомила директор Центру, к.е.н., доцентка кафедри фінансів Світлана Орестівна КРОПЕЛЬНИЦЬКА.
Про результати навчання, втілені у ряд успішних проектів та стартапів, серед яких Скриня Станіславова, розповіли магістранти спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” Андрій СІКАН і Юрій ГУЛЕЙ.
Із особливостями навчання та можливостями студентів спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” ПНУ присутнім розказали к.е.н., доцентки кафедри фінансів, фахівчині Проектно-освітнього центру “Агенти змін” Тетяна Михайлівна МИГОВИЧ і Тетяна Василівна СОЛОДЖУК.
На завершення зустрічі викладачі кафедри запросили присутніх на онлайн-зустріч щодо особливостей вступу до ПНУ, яка відбудеться 1 грудня 2023 р. онлайн.