УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ-ФІНАНСИСТІВ У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ІДЕЯ БАНКУ

6 жовтня 2023 р. відбувся День відкритих дверей в Ідея Банку . Студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” економічного факультету ПНУ під керівництвом д.е.н., професора, завідувача кафедри фінансів Омеляна Тарасовича ЛЕВАНДІВСЬКОГО та к.е.н., доцентки Тетяни Михайлівни МИГОВИЧ разом зі студентами економічних спеціальностей провідних закладів вищої та фахової освіти відвідали Головний офіс Ідея Банк у м. Івано-Франківськ.
 Фахівці банку ознайомили студентів із роботою різних відділів банку, розповіли про можливості кар’єрного росту студентів, а також традиційно провели короткі просвітні заходи, присвячені роботі грошово-кредитної системи.
Ідея банк давно співпрацює з кафедрою фінансів, багато студентів спеціальності проходили практику, а деякі знайшли своє перше робоче місце саме тут.
Щиро дякуємо організаторам за проведений захід!