Наталія Мерінова – срібна призерка Кубку світу з боксу серед студентів (UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS – Samsun 2022)!!!

У м. Самсун (Туреччина) пройшов Кубок світу з боксу серед студентів (UNIVERSITY WORLD CUP COMBAT SPORTS – Samsun 2022). У змаганнях брали участь боксери з усього світу, які представляли заклади вищої освіти своїх держав.

Збірна команда України, сформована зі 110 студентів із 50 університетів зайняла ІІ місце світу. Свій внесок у медальний залік збірної команди України внесла студентка спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Наталія Мерінова, яка здобула ІІ місце у ваговій категорія 66 кг.

Відео

Колектив кафедри фінансів щиро вітає студентку Наталію Мерінову з таким здобутком і бажає подальших спортивних досягнень!