ДОЦЕНТКА СВІТЛАНА КРОПЕЛЬНИЦЬКА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЄВРОПЕЙСЬКІЙ КЛАСТЕРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ

Доцентка кафедри фінансів, директорка Проектно-освітнього центру «Агенти змін» ПНУ Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА 26-27 вересня взяла участь у Європейській кластерній конференції – 2022, що відбулась цього року у столиці Чеської Республіки м.Прага.

Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА була запрошена як експертка з кластерного розвитку до складу делегації Українського Кластерного Альянсу і мала можливість представляти кластерний потенціал Івано-Франківщини, а також налагоджувати контакти та ділові зв’язки задля розвитку кластерів та кластерних ініціатив в регіоні й започатковувати спільні міжнародні і транскордонні проекти.

До слова, зауважимо, що студентам спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» ще з 2010 року викладається вибіркова дисципліна щодо розвитку кластерів «Нові виробничі системи (кластери)», яка сприяє формуванню сучасних, затребуваних ринком праці, необхідних компетентностей та навиків майбутніх фахівців.

Ознайомитись детальніше з інформацією щодо конференції можна на сайті «Агентів змін» ПНУ : https://cutt.ly/8MyxUUK