Подорож на вікенд – для студентів групи ФБС-11

По завершенні навчального року студенти групи ФБС-11 разом зі своїм куратором, доцентом кафедри фінансів Тетяною Солоджук організували дводенну подорож до м. Верховини Івано-Франківської області.

Під час поїздки піднялися на гору, де розташований гуцульський Гобітхіл, надихнулися красою та містичністю Писаного каменю, просторами та чудесними краєвидами на гори Магуру, Магурку, хребти Кострич й Чорногору.

В результаті подолали понад 24 кілометри пішими маршрутами, перевірили власні сили, відчули підступність гірської засмаги, дехто здійснив ще одну мрію, а дехто поборов власні страхи… Це все вкупі із душевними бесідами, веселими історіями, нічними посиденьками та спільним приготуванням страв, згуртувало колектив і стало чудовим початком літніх канікул і мотивацією до нових подорожей.

Набирайтесь наснаги впродовж літніх канікул та повертайтесь до навчання повні сил любі студенти!