З нагоди Дня Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

Моя фортеце, БУДЬ у віках!
Мій Прикарпатський національний університете, хай мирним буде небо над Тобою!
Нехай здоровими та успішними буде професорсько-викладацький склад, працівники та студентство!
14 травня 2022 р. викладачі кафедри фінансів долучилися до онлайн заходів з нагоди Дня Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Відрадно було засвідчити здобутки університету, кафедри, Проектно-освітнього центру “Агенти змін”, до роботи якого долучені викладачі кафедри фінансів, почути інтерв’ю про волонтерство у такий складний час, зокрема від сенатора економічного факультету студентки спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” Вікторії Лялюк, а також подивитись на проморолик від випускників спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” Андрія Сікана та Юрія Гулея.
Вітаємо усіх з Днем університету!!!