Доцентка кафедри фінансів Світлана КРОПЕЛЬНИЦЬКА взяла участь в онлайн-зустрічі з Генеральним консулом України в Едмонтоні (Канада)

Відбулася онлайн-зустріч ректора університету Ігоря Цепенди з Генеральним консулом України в Едмонтоні (Канада) Олександром Данилейко щодо напрямів розширення співпраці та стратегічного співробітництва в контексті розвитку регіональних зв’язків між Україною та Канадою.

Активну участь в проведенні та організації зустрічі взяла директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доцентка кафедри фінансів Світлана Кропельницька.

Під час розмови ректор університету зазначив, що Прикарпатський університет у своїй стратегії, окрім освіти та науки, в особі команди фахівців АГЕНТИ ЗМІН спрямовує діяльність на розвиток регіону. Нині партнерами Прикарпатського університету є близько двох десятків громад Івано-Франківщини.

Університет має наміри долучитися до співробітництва з Перегінською селищною радою в рамках Меморандуму про порозуміння та співпрацю з Муніципалітетом Ламонт (Альберта, Канада). Головна мета – налагодження відносин, створення спільних проєктів, зокрема, культурних, наукових, освітніх, в реалізації яких були би зацікавлені всі партнери. І головне, за словами ректора, щоб ці проєкти сприяли розвитку Перегінської громади.

Директорка Проєктно-освітнього центру «Агенти змін» Світлана Кропельницька коротко закцентувала увагу на основних напрямах діяльності центру та результатах його роботи. Вона також виокремила основні вектори розвитку двосторонньої співпраці з інституціями Канади. Зокрема, це – наукова та освітня співпраця, культурно-гуманітарна,  грантово-проєктна взаємодія та кластерно-економічне співробітництво.

Генеральний консул України в Едмонтоні Олександр Данилейко у відповідь висловив зацікавленість у розвитку співпраці освітніх та наукових інституцій Канади та України.

Учасники онлайн-зустрічі домовились про можливі напрямки співробітництва між Прикарпатським університетом та інституціями провінції Альберта, які в подальшому будуть основою підписання відповідних документів про партнерство.
Джерело інформації: сайт ПНУ