26-28 квітня 2021 року cтуденти групи ФБС-31, спеціальності ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” спільно з доценткою кафедри фінансів Світланою КРОПЕЛЬНИЦЬКОЮ, яка веде на кафедрі навчальний курс “НОВІ ВИРОБНИЧІ СИСТЕМИ (КЛАСТЕРИ”, взяли участь у міжнародній конференції UKRAINIAN CLUSTER WEEK 2021. Конференція відбулась завдяки поєднанню технологій хмарних платформ.
Захід організовано платформою #UNDUSTRY4UKRAINE, #АППАУ за підтримки та сприяння проекту міжнародної технічної допомоги #GIZ.
Дана конференція стала чудовою нагодою для студентів кафедри поєднати теоретичні знання з практичними навиками, кейсами, почути думку українських та міжнародних спікерів та успішних кластерних менеджерів Європи та світу, отримати цінні рекомендації та поради щодо розвитку кластерних проектів в Україні.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2021/05/179367804_5392562750816979_3512872876909942997_n.jpg)
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2021/05/179500064_5392575954148992_3984590181619027099_n.jpg)
Джерело інформації: Facebook-сторінка Кропельницької Світлани.