Студенти спеціальності ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” взяли участь у міжнародній конференції UKRAINIAN CLUSTER WEEK 2021

26-28 квітня 2021 року cтуденти групи ФБС-31, спеціальності ФІНАНСИ, БАНКІВСЬКА СПРАВА ТА СТРАХУВАННЯ” спільно з доценткою кафедри фінансів Світланою КРОПЕЛЬНИЦЬКОЮ, яка веде на кафедрі навчальний курс “НОВІ ВИРОБНИЧІ СИСТЕМИ (КЛАСТЕРИ”, взяли участь у міжнародній конференції UKRAINIAN CLUSTER WEEK 2021. Конференція відбулась завдяки поєднанню технологій хмарних платформ.

Захід організовано платформою #UNDUSTRY4UKRAINE, #АППАУ за підтримки та сприяння проекту міжнародної технічної допомоги #GIZ.
Дана конференція стала чудовою нагодою для студентів кафедри поєднати теоретичні знання з практичними навиками, кейсами, почути думку українських та міжнародних спікерів та успішних кластерних менеджерів Європи та світу, отримати цінні рекомендації та поради щодо розвитку кластерних проектів в Україні.