Профорієнтаційна зустріч з учнями 11-х класів Міжгірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Августина Волошина.

В рамках профорієнтаційної роботи 13 квітня викладачами кафедри фінансів було проведено онлайн-зустріч з учнями 11-х класів Міжгірського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Августина Волошина (Міжгірська територіальна громада Закарпатської області). Під час зустрічі викладачі кафедри познайомили присутніх з можливостями навчання на освітніх програмах Університету, а також більш детально обговорено умови навчання за освітньою програмою «Фінанси, банківська справа та страхування». В ході зустрічі учні проявили зацікавленість перспективами професії фахівця з фінансів, банківської справи та страхування. Колектив кафедри фінансів щиро вдячний класним керівникам Богдан Ярославі Василівні та Живчин Світлані Василівні за допомогу в організації такої профорієнтаційної зустрічі.