Звітна наукова веб-конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету за 2020 рік

У рамках тижня науки  в університеті 7 квітня 2021 року відбулась щорічна звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів кафедри фінансів за 2020рік. Підсекція фінансів провела засідання онлайн.

На засіданні підсекції заслухано доповіді:

1. К.е.н., доцента С.О. Кропельницької на тему «Аналіз потенціалу розвитку та поточних потреб кластерів креативних індустрій».
  2. К.е.н., доцента Т.М. Мигович на тему «Особливості формування бюджету проектів різних типів».
  3. К.е.н., доц. В.С. Дмитровської на тему «Теоретичні аспекти організації бюджетного планування на підприємстві»
  4. К.е.н. Т. В. Солоджук на тему «Формування капіталу МСП: зарубіжний досвід»
  5. К.е.н. В.В. Мацьківа на тему «Напрями вдосконалення фінансового забезпечення розвитку аграрної сфери в умовах трансформації економіки».