Відбулося онлайн-вручення дипломів магістрів студентам-фінансистам 2021 року випуску

21 січня 2021 року в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбулося онлайн-вручення дипломів магістрів студентам-випускникам за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування».

Кафедра фінансів щиро вітає випускників із завершенням їхнього навчання в університеті, бажає творчих успіхів, злетів професійного та особистісного характеру. Нехай ця досягнута сходинка на шляху вашої освіти стане відправною точкою до професійного життя і спонукатиме до саморозвитку й надалі. Бажаємо впевнено крокувати до нових звершень, достойно долати усі перешкоди на шляху до мети та стати успішними спеціалістами.

Сподіваємося, що диплом і нові знання, отримані в стінах нашого університету, відкриють перед вами нові вершини самовдосконалення, успіху та особистісного росту!