Кафедра фінансів готує фахівців за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок” за освітнім рівнем (ОР) – бакалавр – денної та заочної форм навчання.
Прийом на освітній рівень бакалавра на перший курс на основі атестата ПЗСО здійснюється на основі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти. Детальніше – ТУТ
Прийом на освітній рівень бакалавра на другий (третій) курс на основі диплома молодшого спеціаліста (молодшого бакалавра) здійснюється на основі сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти та (за наявності) за результатами ЄФВВ (єдиного фахового вступного випробування з економіки та управління). Детальніше – ТУТ
ДЕ І КИМ МОЖЕ ПРАЦЮВАТИ ФАХІВЕЦЬ З ФІНАНСІВ:
в установах:
|
на посадах:
|
у відділах:
|
МОЖЛИВОСТІ ПОДАЛЬШОГО НАВЧАННЯ:
- здобуття освітнього ступеня магістра за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок“;
- здобуття ступеня доктора філософії (Phd) за спеціальністю 072 “Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок“.