Кафедра фінансів вітає магістрів-фінансистів з успішним захистом магістерських робіт та завершенням навчання

Професорсько-викладацький склад кафедри фінансів вітає магістрів спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», денної та заочної форм навчання, з успішним захистом магістерських робіт та завершенням навчання в 2023 році.

За результатами роботи Екзаменаційної комісії відбувся захист 36 магістрів денної і 18 магістрів заочної форм навчання, 14 з яких підтвердили дипломи з відзнакою.

Ви – майбутнє нашої країни, люди, від яких залежить, якою стане наша держава. Бажаємо вам оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги та невичерпної енергії! Нехай Вам щастить у нових звершеннях!