Ще одна профорієнтаційна зустріч – 11 травня 2023 р. викладачі кафедри фінансів доценти Зоряна Миколаївна Криховецька та Іван Іванович Плець відвідали ліцей #17 м. Івано-Франківська і зустрілися з учнями 10-11 класів.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/05/345618707_1204010673638211_1284672056692130872_n.jpg)
Зустріч відбулася у дружній атмосфері, майбутні абітурієнти дізналися багато інформації про спеціальність “Фінанси, банківська справа і страхування”, про професійне майбутнє випускників спеціальності , про вступ у 2023 р. і про умови та особливості навчання в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/05/345616242_6466336080084896_850005841879869816_n.jpg)