“Вибір майбутньої професії – запорука успіху” – профорієнтаційна зустріч з закладами освіти Білоберізької ТГ

17 березня 2023 р. відбулась чергова зустріч з старшокласниками Білоберізької ТГ.

З приємністю було почути теплі вітальні слова учільниці відділу освіти, культури, молоді та спорту Білоберізької ТГ Галини Миколаївни Дмитроняк, для сім’ї якої Прикарпатський національний університет став Alma-mater, адже навчалися вони свого часу всі саме у нашому навчальному закладі.

За традицією розпочала профорієнтаційну зустріч відповідальна за проведення профорієнтації доц. Волощук Г.М., а про Університет, його місце в рейтингу серед інших ЗВО, освітню, наукову і проектну діяльність майбутнім абітурієнтам розповів проректор з науково-педагогічної роботи, відповідальний секретар Приймальної комісії доц. Лапковський Е.Й., економічний факультет представив заступник декана економічного факультету доц. Гнатюк Т.М.

У свою чергу, представники кожної з кафедри фінансів – проф. Щур Р.І. та доц. Плець І.І. – розповіли про особливості навчання за освітніми програмами спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.