Разом до успіху – профорієнтаційна зустріч з майбутніми випускниками закладів освіти Букачівецької ТГ

З метою полегшення вибору університету та майбутньої професії 14 березня 2023 р. для учнів старших класів Букачівецької територіальної громади було проведено профорієнтацію викладачами економічного факультету Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Вибір професії – справа відповідальна і досить непроста, адже від цього залежить те, як складеться подальше життя людини.

Саме тому представники від кожної з кафедр детально ознайомили всіх присутніх з особливостями навчання на кожній спеціальності, зокрема кафедру фінансів представила доцент Солоджук Т.В.

У свою чергу, заступник голови відбіркової комісії доцент кафедри фінансів Плець І.І. розповів про особливості вступної кампанії у 2023 році.