Вийшла друком монографія Левандівського О.Т.

В Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника вийшла друком монографія завідувача кафедри фінансів, к.е.н., доц. Левандівського Омеляна Тарасовича на тему: «Організаційно-економічні засади інвестиційної діяльності у сфері агробізнесу».

Дане наукове видання містить теоретичні положення та практичні рекомендації, які можуть бути використані для покращення інвестиційної діяльності в аграрній сфері.

Дослідження базується на даних обстеження сільськогосподарських товаровиробників, які здійснюють органи статистики, а також на основі даних анкетування сільськогосподарських підприємств проведених автором без яких неможливо визначити ефективність інвестиційної діяльності.

Монографія орієнтована на науковці та практиків як працюють в сфері агробізнесу, викладачів та здобувачів вищої освіти.

Бібліографічне посилання Левандівський О. Т. Організаційно-економічні засади інвестиційної діяльності у сфері агробізнесу : монографія. Івано-Франківськ : Прикарпат. нац. ун-т ім.. Василя Стефаника, 2020. 347 с.