Ініціативи студентів-фінансистів сприяють розвитку рідного краю

Студенти спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” Андрій Сікан та Юрій Гулей та їхня менторка к.е.н., доцентка кафедри фінансів Мигович Т.М. у 2019 р. стали переможцями конкурсу ” Сьогодні креативна ідея – завтра реальна справа” із проектною ідеєю Наметово-кемпінгове містечко “Байки Бойка”.

Того ж року дана ідея за підтримки керівниці Проектно-освітнього центру “Агенти змін”, к.е.н., доцентки кафедри фінансів Кропельницької С.О. лягла в основу проекту “Створення кемпінгово-наметового мстечка “Байки бойка” в урочищі “Бовкоти” Витвицької ОТГ”, що переміг у Х конкурсі проектів розвитку місцевого самоврядування Івано-Франківської обл. і у 2020 р. успішно реалізується на території Витвицької ОТГ.

Детальніше – за матеріалами сайту “Агенти змін” ПНУ:

Сила громад – в єдності

Історії успіху робимо разом