Участь кафедри фінансів у розробці та практичній реалізації Програми розвитку соціального підприємництва регіону

Соціальне підприємництво – діяльність не проста, адже в Україні вона не регламентована законодавче та починається, здебільшого, із ініціативи волонтерів. Проте, якщо вона існує та пов’язана із формуванням та використанням фінансів, кафедра фінансів не може залишитись осторонь даних процесів.

Так, кандидатки економічних наук, доцентки кафедри фінансів Кропельницька С.О., Солоджук Т.В. та Мигович Т.М. взяли участь у розробці Програми розвитку соціального підприємництва у м.Івано-Франківську спільно із фахівцями проекту ПРОМІС, Управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету міської ради, провідними ЗВО та підприємцями міста. Окрім того, кандидатки економічних наук, доцентки кафедри фінансів Солоджук Т.В. та Мигович Т.М. уже практично втілили результати такої співпраці у реалізації профорієнтаційних заходів кафедри фінансів в рамках реалізації проекту “Створення соціального шкільного підприємства “Етно код” на базі Отинійського ліцею”.

Детальніше ознайомитись з напрацюваннями працівників кафедри фінансів у цій сфері можна ознайомитись за посиланнями:

Співпраця у проєктах з соціального підприємництва Франківська

Соціальне шкільне підприємництво “Етно-код”