Команда студентів-фінансистів «Карпатські Леви» взяла участь у заході  «Квест #Один день із життя ТОПового студента»

Команда студентів кафедри фінансів «Карпатські Леви» взяла участь у заході  «Квест #Один день із життя ТОПового студента» від ПриватБанку

2 жовтня 2019 р. студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з завідувачем кафедри Левандівським О.Т. та доцентом Плецем І.І. відвідали Івано-Франківську філію АТ КБ “Приватбанк”.

В ході зустрічі студенти ознайомились з організаційною структурою банку, основними банківськими продуктами, а також з особливостями проходження онлайн-практики для студентів, за результатами успішного завершення якої вони матимуть можливість отримати роботу в ПриватБанку.

Також студентська команда «Карпатські Леви» взяла участь у заході «Квест #Один день із життя ТОПового студента», за результатами якого показала високі знання з фінансів та банківської справи. Під час квесту студенти проявили себе в командній грі, підвищили фінансову грамотність та дізнались про кар’єрні можливості в найбільш інноваційному банку України.