К.е.н., доцент кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ та магістранти спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” Андрій СІКАН і Юрій ГУЛЕЙ взяли участь у Міжнародному урбаністичному форумі «Економіка відновлення міст», який проходив у змішаному форматі 22-23 березня 2023 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Київ, Україна).
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/04/337165169_228032179724048_7934741727114323206_n-1.jpg)
Мета Форуму: обговорення сучасного стану і перспектив розвитку міст України з урахуванням наявних викликів і загроз, розроблення стратегічних напрямів відновлення і розвитку міст у післявоєнний період.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/04/337054836_520794896912098_5574438186531398969_n.jpg)
Тетяна МИГОВИЧ, Андрій СІКАН і Юрій ГУЛЕЙ виступили з доповіддю на тему “ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В СУЧАСНИХ УМОВАХ ” та долучилися до дискусії щодо асиметрії просторового розвитку в Україні в умовах війни, а також щодо необхідності збереження здобутків децентралізації.
![](https://kfin.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/53/2023/04/336991534_1571460676669621_2525170195936587763_n.jpg)