Участь представників кафедри фінансів у Міжнародному урбаністичному форумі

К.е.н., доцент кафедри фінансів Тетяна МИГОВИЧ та магістранти спеціальності “Фінанси, банківська справа і страхування” Андрій СІКАН і Юрій ГУЛЕЙ взяли участь у Міжнародному урбаністичному форумі «Економіка відновлення міст», який проходив у змішаному форматі 22-23 березня 2023 року на базі Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана (Київ, Україна).
Мета Форуму: обговорення сучасного стану і перспектив розвитку міст України з урахуванням наявних викликів і загроз, розроблення стратегічних напрямів відновлення і розвитку міст у післявоєнний період.
Тетяна МИГОВИЧ, Андрій СІКАН і Юрій ГУЛЕЙ виступили з доповіддю на тему “ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД В СУЧАСНИХ УМОВАХ ” та долучилися до дискусії щодо асиметрії просторового розвитку в Україні в умовах війни, а також щодо необхідності збереження здобутків децентралізації.