До уваги втупників на основі диплома молодшого спеціаліста у 2021 році!!!

🚦Подання заяв для вступу на старші курси на основі диплома молодшого спеціаліста у 2021 році відбувається через електронний кабінет вступника.
📲У терміни із 1 по 14 липня електронний кабінет вступника необхідно створити і заповнити, а у період із 14 по 23 липня – у кабінеті з’явиться можливість подавати заяви до закладів вищої освіти.
🎯Електронний кабінет вступника на основі диплома молодшого спеціаліста створюється на сайті vstup.edbo.gov.ua
Для цього необхідно вибрати пункт “ВСТУП ІЗ СЕРТИФІКАТОМ ЗНО (НА ОСНОВІ ДИПЛОМА МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА, МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА, ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА)”.

Заяви можна подавати як на 3 курс, так і 1 курс за скороченою програмою.

При вступі на 3 курс абітурієнт позбавлений можливості участі в конкурсі на державне замовлення.

При поданні на 1 курс за скороченою програмою – така можливість – участі у конкурсі на держзамовлення – збеігається.

Навчання (навчальна програма) як 3 курс, так і 1 курс за скороченою програмою  – ідентичні.

Також для 1 курсу за скороченою програмою формується окремо група зі студентів коледжу.

Для більш детальних питань телефонуйте за номером +380634129818.